Le Sommeil Français : Franse trots

Le Sommeil Français mag dan wel een nieuwe naam in de beddengoedbranche zijn, toch is het een belangrijke speler en marktleider in de productie van Frans beddengoed.
Onder de noemer van Le Sommeil Français zitten bijvoorbeeld merken als Technilat en Synchroflex, die al sinds 1984 gelden als een kwaliteitsreferentie in de slaapwereld.
Biotex is de nummer 1 in Frankrijk op het gebied van voorgevormde kussens en sinds kort kent het publiek Le Sommeil Français ook als het premiummerk van Technilat. Le Sommeil Français en de andere hierboven vermelde merken maken deel uit van de Finadorm-groep, die in 1984 werd opgericht door Jean-Rémy Bergounhe, een ondernemer afkomstig uit de Aveyron. De groep is vandaag een toonaangevende speler op het gebied van innovatie voor de meubel- en houtbouwindustrie, zowel in Frankrijk als ver daarbuiten.
Op Meubelbeurs Brussel is Le Sommeil Français straks te vinden in Hal 6


